piątek, 22 lipca 2016

Olej z kamienia czyli leczenie raka przez allegro

  Trafiłem na bardzo interesującą aukcje z produktem o intrygującej nazwie białe mumio (kabaret brał w tym udział?)

  Co jest najlepsze już w tytule mamy zapewnienie o leczeniu raka dalej nie warto czytać gdyż tekst to bełkot przejechany translatorem tak długi że bloger ma problem z wyświetleniem screena. Cała aktywność autora aukcji to sprzedaż jakiś medykamentów z cyrylicą na opakowaniu, co jest nie zgodne z regułami allegro tak, więc leci zgłoszenie.

   Z ciekawości sprawdzam, co jeszcze leczy tam raka, gdyż przeczytałem opis poprzedniej aukcji, więc się przyda. Oprócz książek (w tym o homeopatii!) leczą raka pestki z moreli

   Dobrze, że ostrzeżenie dali na końcu. Substancja aktywna z pestek, czyli amigdalina zwana też witaminą B17, która oczywiście żadną witaminą nie jest była już analizowana przez naukowców, oczywiście stwierdzono brak właściwości terapeutycznych oraz toksyczność link.

3 komentarze:

 1. Pestki z dyni nie zawierają Amigdaliny. To zresztą pięknie pokazuje jak altmed dławi się sam sobą - nawet największa bzdura potrafi zmutować w jeszcze większą. Często widuję twierdzenia że amigdalina jest zawarta w każdych pestkach i orzechach. Tylko że nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat ja sie ryplem aukcja dotyczy pestek z moreli a pestki z dyni wcinalem pisząc ten tekst

   Usuń
 2. Heh, masa tego typu bzdurnych aukcji jest na allegro i w ogóle masa bzdur do kupienia w Internecie.

  OdpowiedzUsuń